ŁUKI & KARABINY
w Ustroniu

 

 

Strzelnica Ustroń / Strzelnica w Ustroniu
Łuki Sportowe / Łuki Tradycyjne
Karabiny Pneumatyczne
Transportery tarcz, ruchome cele, karabiny wysokiej klasy. Świetna zabawa dla klientów indywidualnych oraz grup. Dobry pomysł na imprezy firmowe, wieczory kawalerskie
i pańeńskie, urodziny bez względu na pogodę.
FUNTOUR
Artur Ciszewski
43 - 450 Ustroń ul. 9 Listopada 4
Tel. kom. +48 501 221 833 / +48 508 360 991
Telefon stac. +48 (33) 854 27 28
Informacja o polityce cookies ...
Projekt i wykonanie - Marek Landowski
www.marlan.pl
ŁUKI sportowe i tradycyjne
Szanowni Państwo!
Łucznictwo jest tak stare, jak stara jest historia broni miotanej. Kiedyś łuk stanowił główne narzędzie zdobywania pokarmu, czy też obrony. Jego właściwości decydowały o losach wojennej mapy Europy w średniowieczu, a legendy o znakomitych łucznikach, takich jak Robin Hood przekazywane są do dzisiaj. Teraz łuk wykorzystywany jest głównie jako sprzęt sportowy, choć w niektórych krajach bardzo popularne jest również łucznictwo myśliwskie.
Zapraszamy Państwa na naszą strzelnicę łuczniczą, wyposażoną w łuki bloczkowe, historyczne, czy sportowe. Na 5 stanowiskach można poznać zalety każdego z 3 rodzajów łuków, strzelając do tarcz FITA czy też celów 3 D. Nasza obsługa doradzi Państwu w jaki sposób strzelać, i skoryguje błędy. Dla najmłodszych uczestników (od 5 lat) posiadamy łuki o odpowiedniej sile naciągu. Strzelnica znajduje się zaraz obok wejścia do Parku Linowego na Równicy.
Cennik
5 strzałów – 8zł / 10 strzałów – 15zł / 20 strzałów – 28zł
30 strzałów – 39zł / 40 strzałów – 48zł / 50 strzałów 55zł
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy Serdecznie